حمایت مالی از فعالیت های قرآنی مؤسسه

بسم الله الرّحمن الرّحیم

مؤسسه گفتمان قرآن و ولایت بیش از ۱۸ سال است که با همه سختیها و مشکلات، به شکل متمرکز در زمینه تدبر در قرآن، فعالیت پژوهشی و آموزشی انجام می دهد و در این زمینه، توفیقات زیادی کسب کرده و هم اکنون یکی از معتبرترین مؤسسات در زمینه تدبر در قرآن است. (برای آشنایی بیشتر با مؤسسه و مشاهده گزارش فعالیتها به اینجا مراجعه کنید.) این مؤسسه وابسته به هیچ نهاد، سازمان یا ارگان حاکمیتی یا دولتی نیست و عمده هزینه های آن با انفاق‌های مردمی تأمین می‌شود.

شما نیز می توانید با مشارکت در تأمین مالی هزینه های مؤسسه، علاوه بر توسعه کمی و کیفی فعالیتهای پژوهشی و آموزشی مؤسسه، موجب کاهش شهریه‌های دریافتی از علاقه مندان به یادگیری تدبر در قرآن و تسهیلات بیشتر برای حضور ایشان در این دوره ها شوید. جهت مشارکت در این امر پر خیر و برکت، طرق زیر پیشنهاد می گردد:


۱- انفاق موردی
در این مدل شما می توانید به صورت موردی در تأمین هزینه های مؤسسه مشارکت کنید. برای انجام این امر می توانید بر روی پیوند زیر کلیک کرده و مبلغ مورد نظر خود را به حساب مؤسسه واریز فرمایید.
جهت پرداخت انفاق خود بر روی اینجا کلیک کنید.

۲- انفاق مستمر (فصلی یا ماهیانه)

در این طرح افراد می توانند مبلغی را در هر فصل یا ماه به حساب مؤسسه واریز کنند. گفتنی است هم اکنون در حدود ۱۵۰ نفر از دغدغه مندان گسترش تدبر در قرآن به میزان توان خود در این طرح مشارکت می کنند. البته هنوز کارهای زیادی بر زمین مانده است و نیاز به حمایت هر چه بیشتر افراد وجود دارد.
در صورتی که قصد پیوستن به خیل حامیان مستمر مؤسسه و شرکت در این طرح مبارک را دارید، بر روی پیوند ذیل کلیک کرده و اطلاعات لازم را وارد نمایید.
جهت پیوستن به جمع حامیان مستمر مؤسسه اینجا کلیک کنید.


۳- قرض الحسنه
علاوه بر دو روش بالا این امکان نیز وجود دارد که عزیزان مبلغی را به صورت قرض در اختیار مؤسسه قرار بدهند.
این عزیزان می توانند مبالغ بالای یک میلیون تومان را بصورت قرض الحسنه به مدت حداقل یک سال در اختیار مؤسسه قرار دهند.
گفتنی است به افرادی که در این امر خیر مشارکت می کنند، رسیدی ممهور به مهر مؤسسه تقدیم خواهد شد که در این رسید، مبلغ و زمان سر رسید قرض مشخص شده است.
جهت پرداخت قرض الحسنه خود بر روی اینجا کلیک کنید.

ارتباط با واحد مالی مؤسسه در پیام رسان ایتا:
( eitaa.com/tadabor_mali )

موشن گرافی معرفی مؤسسه، دوره‌ها و نیازهای پیشرو