حمایت مالی از فعالیت های قرآنی مؤسسه

بسم الله الرحمن الرحیم

مؤسسه گفتمان قرآن و ولایت از ۱۷ سال پیش فعالیت‌های گسترده پژوهشی و آموزشی در زمینه تدبّر در قرآن را در دستور کار خود قرار داده است. (برای آشنایی بیشتر با مؤسسه و مشاهده گزارش فعالیتها به اینجا مراجعه کنید.) این مؤسسه وابسته به هیچ نهاد، سازمان یا ارگان حاکمیتی یا دولتی نیست و عمده هزینه های آن با انفاق‌های مردمی تأمین می‌شود. شما نیز می توانید با مشارکت در تأمین مالی هزینه های مؤسسه، علاوه بر توسعه کمی و کیفی فعالیتهای قرآنی مؤسسه، موجب کاهش شهریه‌های دریافتی از جوانان علاقه مند به یادگیری تدبر در قرآن و تسهیلات بیشتر برای حضور ایشان در دوره های تدبر در قرآن شوید. جهت مشارکت در این امر پر خیر و برکت می توانید در یکی از طرحهای ذیل سهیم شوید:

۱- انفاق موردی (مشارکت در تأمین مالی پروژه های مؤسسه)
در این طرح عزیزان می توانند به صورت موردی در تأمین مالی برخی پروژه های خاص مؤسسه مشارکت کنند. ضمناً دوستان می توانند با معرفی مؤسسه و فعالیتهای آن به اطرافیان و خیّرانی که می شناسند، واسطه خیر شده و به نحو غیر مستقیم در تأمین مالی این پروژه ها مشارکت کنند. جهت مشارکت در پروژه های فعال مؤسسه برروی دکمه زیر کلیک نمایید:

2- انفاق مستمر ماهیانه
در این طرح افراد می توانند مبلغی دلخواه را هر ماه به حساب مؤسسه واریز کنند. گفتنی است هم اکنون بیش از ۱۰۰ نفر از اعضاء سابق دوره ها در این طرح مشارکت می کنند. در صورت تمایل برای پیوستن به این طرح بر روی دکمه ذیل کلیک نمایید و سپس در فرم پرداخت ، گزینه «تمایل دارم انفاق کننده مستمر ماهانه باشم» را علامت بزنید و دیگر اطلاعات لازم را وارد نموده و مبلغ مورد نظر خود را واریز بفرمایید. بعد از این اقدام، از طرف مؤسسه با شما جهت ادامه این حرکت مبارک ارتباط گرفته خواهد شد.