دوره تدبر در سوره های حزب مفصّل قرآن کریم

مؤسسه گفتمان قرآن و ولایت برای دانش آموختگان دوره های تدبر در قرآن، سلسله جلسات ارائه تدبر سوره های حزب مفصل قرآن کریم را به صورت حضوری و مجازی بر خط (بنا به انتخاب مخاطب) از پاییز ۱۴۰۱ آغاز کرده است. آخرین ترم این کلاس در زمستان ۱۴۰۲ به شرح زیر برگزار می شود:

توجه: گفتنی است این سلسله جلسات با ارائه تدبر سوره های قرآن از ابتدای مصحف شریف از اوایل بهار ۱۴۰۳ ادامه خواهد یافت.

توضیحات اجرایی کلاس سوره های حزب مفصّل


زمان، نحوه برگزاری و مدت ترم

– جلسات این ترم بصورت حضوری در مکان مؤسسه برگزار می شود و همزمان به صورت مجازی برخط برای شرکت کنندگان غیر حضوری دوره در بستر اسکای روم قابل استفاده می باشد. مخاطب در فرم ثبت نام، متناسب با شرایط خود، نحوه حضور در کلاس را انتخاب می کند.
– این دوره روزهای چهارشنبه ساعت ۱۷ تا ۱۹ در بازه زمانی ۱۱ بهمن تا ۲۳ اسفند (۷ جلسه) برگزار می شود.
– نماز جماعت مغرب و عشاء در بین کلاس اقامه می گردد.


سوره‌های ترم

۱۴ سوره قارعه تا ناس


شرایط شرکت کنندگان

افرادی می توانند در این دوره ثبت نام کنند که دوره های مجازی کارگاه تدبر در سور مدنی و مکی را با موفقیت گذرانده باشند و یا حداقل ۳ ترم در دوره های حضوری تدبر شرکت کرده باشند.


هزینه

– جهت تسهیل حضور علاقه‌مندان، متناسب با شاغل یا غیر شاغل بودن ایشان، هزینه دوره‌ها با تخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته شده است و باقیمانده هزینه‌های برگزاری دوره‌ها با پیگیری مستمر از طریق خیرین مردمی تأمین می‌شود.

– هزینه این دوره به شرح زیر است:
▪️هزینه واقعی دوره: ۴۸۰ هزار تومان
▪️هزینه حداقلی دوره با ۴۰% تخفیف برای شاغلین: ۲۹۰ هزار تومان
▪️هزینه حداقلی دوره با ۵۵% تخفیف برای غیر شاغلین: ۲۲۰ هزار تومان

(منظور از غیر شاغلین، یعنی دانشجویان و طلابی که مشغولیت اصلی ایشان تحصیل است، ولو به صورت پاره وقت هم به کاری مشغول باشند. ضمناً فارغ التحصیلان غیر شاغل هم شامل همین دسته می شوند. منظور از شاغلین، افرادی هستند که مشغولیت اصلی ایشان شغل شان بوده ولو اینکه مشغول به تحصیل در حوزه یا دانشگاه نیز می باشند.)

ثبت نام
❓ اگر بعد از مطالعه توضیحات فوق هنوز سؤال یا ابهامی درباره این دوره دارید، با ادمین مدرسه مجازی تدبر در ایتا (eitaa.com/tadabor_resaneh) ارتباط بگیرید.
جهت ثبت نام در این دوره بر روی دکمه‌ زیر کلیک کنید.