جلسات مباحث مبنایی و گفتمانی

مؤسسه گفتمان قرآن و ولایت برای علاقه مندان مباحث مبنایی و گفتمانی تدبر در قرآن، جهت پاسخ به سؤالات، ابهامات و دغدغه های پیرامون این مباحث، دوره کوتاه مدتی را به شرح زیر برگزار می کند:

توضیحات اجرایی کلاس


زمان و بازه برگزاری

– این جلسات روزهای چهارشنبه ساعت ۱۷ تا ۱۹ در بازه زمانی ۲۰ دی الی ۴ بهمن(۳ جلسه) برگزار می شود.
– نماز جماعت مغرب و عشاء در بین کلاس اقامه می گردد.


نحوه برگزاری
– این جلسات صرفاً بصورت حضوری در مکان مؤسسه برگزار می شود.
– کلاس جهت پاسخ به سؤالات و ابهامات مبنایی و گفتمانی اعضاء تشکیل شده است. از این رو قسمت اصلی جلسات طرح سؤال از سوی شرکت کنندگان و پاسخ از سوی استاد و مباحثه در این خصوص می باشد. هر چند در بعض موارد ممکن است استاد خود شروع کننده مبحثی جدید در زمینه های مورد بحث باشند.

شرایط شرکت در کلاس
– از میان اعضاء کلاس تدبر در حزب مفصل قرآن کریم، افرادی می توانند در این جلسات ثبت نام کنند که از سویی دغدغه و حوصله مباحث مبنایی و گفتمانی را داشته باشند و از سوی دیگر فرصت و امکان شرکت منظم و حضوری در کلاس را داشته باشند.
– با توجه به چالشی و غیر عمومی بودن مباحث، صوت جلسات منتشر نخواهد شد، لذا افراد می بایست برای حضور در تمامی جلسات، امکان و فرصت لازم را داشته باشند.

هزینه
– هزینه این دوره به شرح زیر است:
▪️هزینه واقعی دوره: ۲۰۵ هزار تومان
▪️هزینه حداقلی دوره با ۴۰% تخفیف برای شاغلین: ۱۲۰ هزار تومان
▪️هزینه حداقلی دوره با ۵۵% تخفیف برای غیر شاغلین: ۹۰ هزار تومان(منظور از غیر شاغلین، یعنی دانشجویان و طلابی که مشغولیت اصلی ایشان تحصیل است، ولو به صورت پاره وقت هم به کاری مشغول باشند. ضمناً فارغ التحصیلان غیر شاغل هم شامل همین دسته می شوند. منظور از شاغلین، افرادی هستند که مشغولیت اصلی ایشان شغل شان بوده ولو اینکه مشغول به تحصیل در حوزه یا دانشگاه نیز می باشند.)

ثبت نام
❓ اگر بعد از مطالعه توضیحات فوق هنوز سؤال یا ابهامی درباره این دوره دارید، با ادمین واحد رسانه در ایتا (eitaa.com/tadabor_resaneh) ارتباط بگیرید.
جهت ثبت نام در این دوره بر روی دکمه‌ زیر کلیک کنید.