آذر ۱۹, ۱۳۹۹

شرایط، ضوابط و قواعد دوره کوتاه مدت آشنایی با تدبر در قرآن

باسمه تعالی

💠 معمولاً وقتی اسم از آموزشهای دینی و قرآنی آورده می‌شود، یک جلسه قرآن، یک منبر و یا یک هیئت به ذهن خطور می‌کند که شرکت در آن یک دل پاک و یک نیت صادق می‌خواهد و بس! قاعده خاصی برای شرکت در جلسه نیست، مگر حس و حال خوب مخاطب! اما در دوره دانشجویی تدبر در قرآن ما به این معتقدیم که علاوه بر نیت صادق و حال خوب، برگزاری یک دوره آموزشی با کیفیت -آن هم برای مخاطب دانشجو و طلبه- نیاز به نظم و نظام آموزشی دقیق و کامل دارد.

💠 با این لحاظ، «شرایط، ضوابط و قواعد دوره کوتاه مدت آشنایی با تدبر در قرآن» به شرح ذیل می‌باشد:

  1. ارتباط دو سویه مؤسسه با مخاطب صرفاً از طریق پیام رسان بله خواهد بود. نصب این پیام رسان، عضویت در کانال مربوط به هر دوره و پیگیری مستمر اطلاعیه های علمی، آموزشی و اجرایی دوره از طریق این کانال، جزء لاینفک دوره های مؤسسه است.
  2. پیگیری پیامهای آموزشی و اجرایی دوره در کانال مربوطه بر عهده شرکت کنندگان دوره بوده و برخی اشکالات پیام رسان (عدم نوتیف دادن در برخی موارد و…) و یا عدم حضور فعال مخاطب در این پیام رسان، رافع این مسئولیت نمی‌باشد و عواقب عدم پیگیری (اعم از عدم استفاده مناسب از دوره و یا حتی حذف آموزشی) بر عهده شرکت کنندگان است.
  3. با توجه به اینکه برای هر دوره از ماهها قبل برنامه ریزی شده و برای هر مخاطب ثبت نامی، پرونده آموزشی تشکیل می‌گردد و با عنایت به اینکه قبل از شروع هر دوره می بایست لیست دوره نهایی شده و نام کاربری در سامانه برای افراد ثبت نامی ایجاد شود، انصراف از هر دوره، نهایت تا یک هفته قبل از شروع دوره پذیرفته است و در این صورت کل هزینه پرداختی عودت داده می‌شود، اما در صورت انصراف بعد از این تاریخ، شهریه حداقلی دوره عودت داده نخواهد شد.
  4. فیلمهای دروس هر دوره صرفاً می بایست در سامانه مربوط به دوره مشاهده شود و امکان و اجازه دانلود فیلمها وجود ندارد.
  5. فایلهای دوره صرفاً در بازه زمانی دوره در دسترس مخاطبان خواهد بود و بعد از اتمام زمان دوره، سامانه مشاهده جلسات دوره، بسته خواهد شد.
  6. حق استفاده از دوره و فایلهای آن صرفاً برای مخاطبی است که شرایط دوره را داشته و در سایت مؤسسه ثبت نام کرده است. دیگر اقوام ولو نزدیک و آشنایان و دوستان اگر شرایط شرکت در دوره را دارند، می بایست خود نیز مستقلاً در دوره ثبت نام و شرکت کنند و اگر شرایط شرکت در دوره را ندارند، از طریق لینک: tadabor.ir/q در دیگر دوره های تدبری و قرآنی شرکت کنند.
  7. شرکت در دوره نیازمند امکاناتی همچون اینترنت با سرعت مناسب، موبایل (یا تبلت) یا کامپیوتر (یا لپ تاپ)، مرورگر به روز، هندزفری و.. است. متقاضی باید قبل از شروع دوره این موارد را فراهم کرده باشد.
  8. افرادی که نتوانند در بازه زمانی یک هفته ای هر دوره، در آزمون پایانی قبول شده و دوره را با موفقیت به پایان برسانند، نمی توانند وارد مقطع بعدی دوره آشنایی شده و در این صورت (ولو هیچ کدام از فیلمهای دوره را هم مشاهده نکرده باشند)، شهریه حداقلی دوره عودت داده نخواهد شد.

وفَّقَنا اللّه لِما یُحِبُّ و یَرضی