شرایط، ضوابط، قواعد و هزینه پیش دوره برای فارغ التحصیلان دانشگاهی

1. شرایط، ضوابط و قواعد پیش دوره:

🔹این دوره با توجه به فضا، روند و مدل آموزش دوره ها و سطح و نوع محتوای آن، متناسب با فارغ التحصیلان دانشگاهی زیر ۴۰ سال سن (متولدین ۱۳۶۱ و بعد) فراهم شده است.

🔹دیگر شرایط، ضوابط و قواعد پیش دوره به طور کامل در این لینک آمده است. حتماً به دقت مطالعه کنید و در صورت موافقت، در این پیش دوره ثبت نام بفرمایید.

🔹فارغ التحصیلان دانشگاهی که واجد شرایط شرکت در این دوره نیستند، می توانند از طریق پیوندهای روبرو اشتراک استفاده از برخی دروس دوره مجازی تدبر در قرآن و یا محصولات تدبری را تهیه کنند 👈 خرید اشتراک دروس | تهیه محصولات تدبری

۲٫ شهریه پیش دوره

🔹جهت تسهیل حضور علاقه مندان، متناسب با شاغل یا غیر شاغل بودن ایشان، هزینه دوره ها به صورت حداقلی و با تخفیف در نظر گرفته شده است و باقیمانده هزینه های برگزاری دوره ها (اعم از هزینه های مربوط به سامانه و پشتیبانی فنی آن، پشتیبانی علمی دوره توسط اساتید، ، هزینه های مربوط به تبلیغ دوره ها و انجام امور اجرایی و آموزشی دوره توسط کادر اجرایی مؤسسه از مرحله تبلیغ و ثبت نام تا پایان دوره و…) با پیگیری مستمر از طریق خیرین مردمی تأمین می شود.

  • شهریه واقعی پیش دوره: ۱۲۰ هزار تومان
  • شهریه با تخفیف ۴۵ درصدی برای شاغلین: ۶۵ هزار تومان
  • شهریه با تخفیف ۷۰ درصدی برای غیر شاغلین: ۳۵ هزار تومان

ثبت نام
❓ اگر بعد از مطالعه توضیحات فوق هنوز سؤال یا ابهامی درباره این دوره دارید، با ادمین واحد رسانه مؤسسه در ایتا (eitaa.com/tadabor_resaneh) ارتباط بگیرید.
جهت ثبت نام در پیش دوره بر روی دکمه‌ زیر کلیک کنید.