به اطلاع علاقه مندان می رساند، مجموعه چندرسانه ای ارائه تدبر سوره ها توسط استاد حجت الاسلام علی صبوحی در دو سطح خدمتتان ارائه می گردد:

۱- آموزشی: در این مجموعه سوره های مزمل تا ناس توسط استاد در قالب تصویری ارائه می گردد. در این مجموعه شما با معنای واژگاندی وی دی سطح۱-پشت کلیدی، ترجمه تدبری، دسته بندی، جهت هدایتی چهل و دوسوره از قرآن کریم آشنا خواهید شد.

لازم به تذکر است مطالب ارائه شده توسط استاد محترم متناظر با محتوای مجموعه کتب تدبر در قرآن (حزب مفصل) جلد۵و۶ می باشد. لذا توصیه می شود برای بهره مندی کامل از تدبر این سور، علاوه بر تهیه مجموعه چندرسانه ای، دو کتاب مربوطه نیز تهیه گردد.

 

 

 

 

۲- ترویجی: این اثر مجموعه ی آموزش ترویجی تدبر در سوره های محمد(ص) تا مزمل به اضافه ی سوره  های احقاف، نور، عنکبوت، و یاسین در ۱۲ حلقه DVD تصویریimg_0123 می باشد که توسط استاد علی صبوحی طی سال های ۹۲ تا ۹۵ در هیات قرآن و عترت تهران تدریس شده است.

شما قرآن آموز محترم با دیدن و شنیدن کامل این مجموعه علاوه بر آشنایی با معنای واژگان کلیدی و ترجمه ی تدبری و دسته بندی درونی هر سوره با آموزش ترویجی و معارف تدبری این سوره ها به همراه توضیحات کاربردی و اهداف هدایتی هر سوره آشنا می شوید.

 

 

 

 

 

برای تهیه این آثار می توانید به مؤسسه رهپویان امام رضا (ع) واقع در شهر تهران، خ انقلاب- خ سپاه جنوبی (زیر پل چوبی)، بن بست نبوی، پلاک۱، واحد۵ مراجعه نمایید.

تلفن: ۰۹۱۲۷۰۸۵۳۹۶