اطلاعیه ثبت نام ترم سوم دوره دانشجویی تدبر در قرآن(ترم تابستان ۹۸)

بسمه تعالی

متدبرین گرامی!

جهت شرکت در ترم سوم دوره تدبر در قرآن، پس از مطالعه دقیق شرایط اجرایی ذیل، از طریق دکمه مشخص شده اقدام به ثبت نام نمایید.

  • جهت اطلاع کامل از اهداف و ساختار آموزشی دوره های تدبر در قرآن مؤسسه گفتمان قرآن و ولایت، دروس، ترم بندی، شرایط شرکت در دوره ها و… به اینجا مراجعه کنید.

ویژگی های اجرایی

سور مورد بررسی: محمد، فتح و حجرات

زمان برگزاری:

دوشنبه‌ها، ساعت ۱۷-۱۹ (از ۱۰ تیر الی ۲۵ شهریور)

تعداد جلسات: ۱۰ جلسه

هزینه ترم: ۱۰۰ هزار تومان

الزامات شرکت در کلاس(آیین‌نامه کلاس):

از آنجا که دوره های تدبر در قرآن مؤسسه گفتمان قرآن و ولایت، دوره های جامع، پیوسته، حضوری و نخبگانی جهت آموزش تدبر و جریان سازی گفتمان قرآنی ولایی است، نه برگزاری کلاسهای فصلی، موردی، مجازی، عمومی و…؛ از این رو سیاست مؤسسه گفتمان قرآن و ولایت، جهت‌دهی هر چه بیشتر دوره‌ها به سمت فضایی جدی، منظم و با کیفیت است. یکی از مقدمات لازم برای ایجاد و تثبیت این فضا، تعیین چارچوبی برای حضور و فعالیت دوستان در کلاسها است که در قالب آیین نامه زیر طراحی شده است. افرادی امکان شرکت در کلاس را دارند که بتوانند بر طبق این آیین نامه، کلاس را دنبال کنند:

۱- جهت تسهیل ارتباط با دوستان و اطلاع رسانی موضوعات مرتبط با دوره، در پیام رسان «بله» یک کانال با نام کلاس ایجاد می‌شود. ضروری است همه دوستان در این کانال حضور فعال داشته باشند و مطالب آن را به طور منظم دنبال کنند.

۲- شرکت در کلاسها مستلزم حضور منظم، به موقع و فعال است. هر غیبت ۱۵ امتیاز منفی دارد. نهایت غیبت مجاز در ترم ۳ جلسه است.

۳- اگر به هر دلیلی فردی امکان حضور در جلسه کلاس را نداشت، ضروری است از طریق اکانت مؤسسه، صوت جلسه را درخواست و دریافت کرده و با دقت گوش کند و بدین صورت خود را با مباحث کلاس همراه کند.

۴- برای هر سوره‌ای که در کلاس ارائه می‌شود، لازم است هر شخص، خلاصه تدبر سوره را به استاد تحویل دهد. این امر باعث عدم غفلت اعضاء کلاس از انس و تدبر هفتگی سوره ها و معیاری برای ارزیابی آموزشی شرکت کنندگان توسط استاد است. عدم ارائه هر تکلیف ۱۵ امتیاز منفی دارد.

۵- افرادی که مجموع امتیاز منفی آنها به ۷۵ برسد، از کلاس حذف خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *